B2B Είσοδος Συνεργατών

Αν είστε ήδη συνεργάτης μας παρακαλούμε συμπληρώστε παρακάτω το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης για να συνδεθείτε στο site. Για περισσότερες πληροφορίες πηγαίνετε στη σελίδα Business To Business ή επικοινωνήστε μαζί μας.

Ονομα Χρήστη:
Κωδικός Πρόσβασης:
 
Το καλάθι σας είναι άδειο
Αρχική | Καλάθι | Προσφορές | Νέα Προϊόντα | Προτεινόμενα | Εταιρικό Προφίλ | Επικοινωνία | B2B Login
Avidex
αναζήτηση προϊόντων
 
π.χ. hitachi cp

Κατηγορίες Προϊόντων

 

Κατασκευαστές

Πληροφορίες

Εταιρικό Προφίλ
Τρόποι Παραγγελίας
Τρόπος παραγγελίας ανταλλακτικών
Τρόποι Πληρωμής
Τρόποι Αποστολής
Επιστροφές Προϊόντων
Εγγύηση Προϊόντων
Throw Distance Calculators (Υπολογισμοί απόστασης προβολής)
Business To Business
Service
Εγκατάσταση
Επικοινωνία
 
 

HDMI Fiber Extenders

 
 
Βρίσκεστε εδώ: Avidex / Signal Management / HDMI Fiber Extenders
 
Κατασκευαστές:BLACK BOX , KRAMER , LIGHTWARE , WYRESTORM 
 
Προϊόντα ανά σελίδα:
Ταξινόμηση:
 
HDMI Fiber Extenders
LIGHTWARE OPTC rack mounting kitLIGHTWARE OPTC rack mounting kit
Mounting accessory for HDMI20-OPTC-TX/RX220 including two rack ears and screws.
Αναλυτικά
35,00 €
43,40 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE CAB-HDMI-OPTJ-PGT80 (pigtail 80 cm)LIGHTWARE CAB-HDMI-OPTJ-PGT80 (pigtail 80 cm)
Spare HDMI pigtail cable for HDMI20-OPTJ-TX/RX90 series, 80cm length
Αναλυτικά
80,00 €
99,20 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE CAB-HDMI-OPTJ-PGT30 (pigtail 30 cm)LIGHTWARE CAB-HDMI-OPTJ-PGT30 (pigtail 30 cm)
Spare HDMI pigtail cable for HDMI20-OPTJ-TX/RX90 series, 30cm length
Αναλυτικά
80,00 €
99,20 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE OPTJ Power tray SCLIGHTWARE OPTJ Power tray SC
Rack mountable tray with built in power supply and mounting for Lightware HDMI20-OPTJ-TX/RX90 extenders. Full rack width, 1U high. SC fiber optical connector.
Αναλυτικά
1190,00 €
1475,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI-3D-OPT-TX210ALIGHTWARE HDMI-3D-OPT-TX210A
HDMI1.4 fiber optical transmitter with SC fiber connector with local HDMI output and analog balanced audio input. 4K / UHD ( 30Hz RGB 4:4:4 , 60Hz YCbCr 4:2:0), 3D and HDCP support. Pixel Accurate Reclocking, 2500m extension using OM3e fiber.
Αναλυτικά
1590,00 €
1971,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI-3D-OPT-RX150RALIGHTWARE HDMI-3D-OPT-RX150RA
HDMI1.4 fiber optical receiver with USB KVM function and SC fiber connector. 4K / UHD ( 30Hz RGB 4:4:4 , 60Hz YCbCr 4:2:0), 3D and HDCP support. Digital S/PDIF and analog balanced audio output, bidirectional RS-232 extension. Pixel Accurate Recloc
Αναλυτικά
1590,00 €
1971,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI-3D-OPT-TX210RAKLIGHTWARE HDMI-3D-OPT-TX210RAK
HDMI1.4 fiber optical transmitter with USB KVM, SC fiber connector, local HDMI output and analog balanced audio input. 4K / UHD ( 30Hz RGB 4:4:4 , 60Hz YCbCr 4:2:0), 3D and HDCP support. Bidirectional RS-232 extension, Pixel Accurate Reclocking, 2500m
Αναλυτικά
1690,00 €
2095,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI20-OPTC-TX220-PROLIGHTWARE HDMI20-OPTC-TX220-PRO
Designed for rental and professional users, 1/2 rack width Pro series HDMI2.0 to fiber transmitter, 700m extension. Full 4K HDMI 2.0 and HDCP 2.2 compliant, 4K@60Hz with RGB 4:4:4 colorspace, 18 Gbit/sec bandwidth. Local mornitor output, LCD menu, Advance
Αναλυτικά
3790,00 €
4699,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI20-OPTC-RX220-PROLIGHTWARE HDMI20-OPTC-RX220-PRO
Designed for rental and professional users, 1/2 rack width Pro series fiber to HDMI2.0 receiver, 700m extension. Full 4K HDMI 2.0 and HDCP 2.2 compliant, 4K@60Hz with RGB 4:4:4 colorspace, 18 Gbit/sec bandwidth. Neutrik fiber connector compatible with LC
Αναλυτικά
3790,00 €
4699,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
BLACK BOX LSP421BLACK BOX LSP421
SFP+ 10GBASE-SR EXT DIAG MM 850NM LC 300M
Αναλυτικά
224,00 €
277,76 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
BLACK BOX LSP422BLACK BOX LSP422
SFP+ 10GBASE-LR EXT DIAG SM 1310NM LC 10KM
Αναλυτικά
386,00 €
478,64 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
WYRESTORM RXF-300-4KWYRESTORM RXF-300-4K
4K HDR 4:4:4 60Hz OM3 Fiber Receiver with Bidirectional IR/RS-232 (4K/1080P: 300m/984ft)
Αναλυτικά
480,00 €
595,20 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-RX90LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-RX90
4K@60Hz, 4:4:4, 18 Gbps, HDMI 2.0 Compatible Fiber Optical Receiver
Αναλυτικά
890,00 €
1103,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-TX90LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-TX90
4K@60Hz, 4:4:4, 18 Gbps, HDMI 2.0 Compatible Fiber Optical Transmitter
Αναλυτικά
890,00 €
1103,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
WYRESTORM EXF-300-H2WYRESTORM EXF-300-H2
4K 4:4:4 60Hz 18Gbps HDMI IR or RS-232 over OM3 ΜΜ Fiber, 300m, SFP+ module not included
Αναλυτικά
990,00 €
1227,60 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
BLACK BOX AVX-HDMI2-FO-HDBBLACK BOX AVX-HDMI2-FO-HDB
4K HDMI 2.0 Fiber Extender Set, Audio, IR, up to 300m, SFP+ modules included in price
Αναλυτικά
1125,00 €
1395,00 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
BLACK BOX VX-HDMI-FOBLACK BOX VX-HDMI-FO
3D HDMI Fiber Extender, 0.8 kilometers @1080p via multimode fiber cable, 2xSC terminated
Αναλυτικά
1637,00 €
2029,88 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER 692KRAMER 692
4K60 4:2:0 HDMI MM/SM Fiber Optic Receiver with USB, Ethernet, RS−232, IR & Stereo Audio De−embedding over Ultra−Reach HDBaseT 2.0
Αναλυτικά
3205,00 €
3974,20 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER 691KRAMER 691
4K60 4:2:0 HDMI MM/SM Fiber Optic Transmitter with USB, Ethernet, RS−232, IR & Stereo Audio Embedding over Ultra−Reach HDBaseT 2.0
Αναλυτικά
3205,00 €
3974,20 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER OSP-MM1KRAMER OSP-MM1
Optical MM 850nm 10G SFP+ Transceiver, LC AP/UPC connectors.
Αναλυτικά
280,00 €
347,20 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER OSP-SM10KRAMER OSP-SM10
Optical SM 1310nm 10G SFP+ Transceiver, LC AP/UPC connectors.
Αναλυτικά
520,00 €
644,80 € με 24% ΦΠΑ
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
Προϊόντα ανά σελίδα:
Ταξινόμηση:
Τρόποι Πληρωμής • Οι φωτογραφίες των προϊόντων είναι ενδεικτικές.
• Οι τιμές μπορούν να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση.
• Δέσμευση τιμών γίνεται μόνο μέσω ηλεκτρονικής παραγγελίας και επιβεβαίωσής της.
Web Hosting & Development by Vistoweb
© Avidex 2023. All rights reserved. | Αρχική Σελίδα | Όροι Χρήσης | Δήλωση Απορρήτου