B2B Είσοδος Συνεργατών

Αν είστε ήδη συνεργάτης μας παρακαλούμε συμπληρώστε παρακάτω το όνομα χρήστη και τον κωδικό πρόσβασης για να συνδεθείτε στο site. Για περισσότερες πληροφορίες πηγαίνετε στη σελίδα Business To Business ή επικοινωνήστε μαζί μας.

Ονομα Χρήστη:
Κωδικός Πρόσβασης:
 
Το καλάθι σας είναι άδειο
Αρχική | Καλάθι | Προσφορές | Νέα Προϊόντα | Προτεινόμενα | Εταιρικό Προφίλ | Επικοινωνία | B2B Login
Avidex
αναζήτηση προϊόντων
 
π.χ. hitachi cp

Κατηγορίες Προϊόντων

 

Κατασκευαστές

Πληροφορίες

Εταιρικό Προφίλ
Τρόποι Παραγγελίας
Τρόπος παραγγελίας ανταλλακτικών
Τρόποι Πληρωμής
Τρόποι Αποστολής
Επιστροφές Προϊόντων
Εγγύηση Προϊόντων
Throw Distance Calculators (Υπολογισμοί απόστασης προβολής)
Business To Business
Service
Εγκατάσταση
Επικοινωνία
 
 

HDMI Fiber Extenders

 
 
Βρίσκεστε εδώ: Avidex / Signal Management / HDMI Fiber Extenders
 
Κατασκευαστές:BLACK BOX , Kindermann , KRAMER , LIGHTWARE , WYRESTORM 
 
Προϊόντα ανά σελίδα:
Ταξινόμηση:
 
HDMI Fiber Extenders
BLACK BOX LSP421BLACK BOX LSP421
SFP+ 10GBASE-SR EXT DIAG MM 850NM LC 300M
Αναλυτικά
173,00 €
214,52 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
BLACK BOX LSP422BLACK BOX LSP422
SFP+ 10GBASE-LR EXT DIAG SM 1310NM LC 10KM
Αναλυτικά
358,00 €
443,92 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
WYRESTORM RXF-300-4KWYRESTORM RXF-300-4K
4K HDR 4:4:4 60Hz OM3 Fiber Receiver with Bidirectional IR/RS-232 (4K/1080P: 300m/984ft)
Αναλυτικά
475,00 €
589,00 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-RX90LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-RX90
4K@60Hz, 4:4:4, 18 Gbps, HDMI 2.0 Compatible Fiber Optical Receiver
Αναλυτικά
895,00 €
1109,80 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-TX90LIGHTWARE HDMI20-OPTJ-TX90
4K@60Hz, 4:4:4, 18 Gbps, HDMI 2.0 Compatible Fiber Optical Transmitter
Αναλυτικά
895,00 €
1109,80 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
WYRESTORM EXF-300-H2WYRESTORM EXF-300-H2
4K 4:4:4 60Hz 18Gbps HDMI IR or RS-232 over OM3 ΜΜ Fiber, 300m, SFP+ module not included
Αναλυτικά
980,00 €
1215,20 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
BLACK BOX AVX-HDMI2-FO-HDBBLACK BOX AVX-HDMI2-FO-HDB
4K HDMI 2.0 FIBER EXTENDER SET, AUDIO, IR, SFP+ modules included
Αναλυτικά
1032,00 €
1279,68 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
Kindermann FXT-460Kindermann FXT-460
FXT-460 4K HDMI 2.0 Fiber Optic Extender (Tx/Rx set)
Αναλυτικά
1277,00 €
1583,48 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
BLACK BOX VX-HDMI-FOBLACK BOX VX-HDMI-FO
3D HDMI Fiber Extender, 0.8 kilometers @1080p via multimode fiber cable, 2xSC terminated
Αναλυτικά
1359,00 €
1685,16 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER 692KRAMER 692
4K60 4:2:0 HDMI MM/SM Fiber Optic Receiver with USB, Ethernet, RS−232, IR & Stereo Audio De−embedding over Ultra−Reach HDBaseT 2.0
Αναλυτικά
3205,00 €
3974,20 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER 691KRAMER 691
4K60 4:2:0 HDMI MM/SM Fiber Optic Transmitter with USB, Ethernet, RS−232, IR & Stereo Audio Embedding over Ultra−Reach HDBaseT 2.0
Αναλυτικά
3205,00 €
3974,20 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER OSP-MM1KRAMER OSP-MM1
Optical MM 850nm 10G SFP+ Transceiver, LC AP/UPC connectors.
Αναλυτικά
280,00 €
347,20 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
KRAMER OSP-SM10KRAMER OSP-SM10
Optical SM 1310nm 10G SFP+ Transceiver, LC AP/UPC connectors.
Αναλυτικά
520,00 €
644,80 € με 24% φπα
Κατόπιν παραγγελίας
Αγορά
Προϊόντα ανά σελίδα:
Ταξινόμηση:
Τρόποι Πληρωμής • Οι φωτογραφίες των προϊόντων είναι ενδεικτικές.
• Οι τιμές μπορούν να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση.
• Δέσμευση τιμών γίνεται μόνο μέσω ηλεκτρονικής παραγγελίας και επιβεβαίωσής της.
Web Hosting & Development by Vistoweb
© Avidex 2022. All rights reserved. | Αρχική Σελίδα | Όροι Χρήσης | Δήλωση Απορρήτου